اطلاعات ارسال کالا

پس از ثبت سفارش شما همکاران ما اقدام به ارسال محصول شما از طریق پست پیشتاز می کنند.

مدت زمان رسیدن کالا با توجه به مسافت شما و هم چنین ترافیک شرکت پست متفاوت می باشد. در حالت کلی مدت زمان رسیدن کالا بین 1 تا 3 روزکاری می باشد.

در صورتی که ظرف مدت یک هفته از تاریخ سفارش از سفارش خود منصرف شدید می توانید نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام نمایید.

البته توجه کنید که نباید محصول خریداری شده استفاده شود و یا بسته بندی اصلی کالا دچار مشکل نشود.

از این بابت هم جای نگرانی وجود ندارد. فروشگاه مدیکال بورس در صورت وجود مشکل در کالا اقدام به تعویض کالای خریداری شده توسط شما می کند.

تمام سفارشات صورت گرفته در سایت توسط پست پیشتاز برای مشتریان گرامی ارسال می شود و هزینه ی ارسال برای تمام سفارشات مبلغ 12 هزار تومان می باشد و مابقی هزینه ی پست توسط فروشگاه مدیکال بورس پرداخت می شود.

فروشگاه مدیکال بورس در تمامی مراحل خرید، ثبت سفارش و گارانتی و… در کنار مشتریان گرامی می باشد و خود را متعهد به انجام گارانتی محصولات خریداری شده از سایت مدیکال بورس می داند.

در صورتی که محصول خریداری شده دچار مشکل شد می توانید از طریق تماس با فروشگاه مدیکال بورس نسبت به استفاده از گارانتی محصول خریداری شده اقدام نمایید.

اطلاعات پرداخت

در حال حاضر تنها برای شهر قم امکان پرداخت درب منزل وجود دارد و به زودی برای سایر شهرها نیز این امکان اضافه خواهد شد.

راه اول) می توانید از طریق گزینه ی سبد خرید و تکمیل اطلاعات خود نسبت به خرید اینترنتی و پرداخت از درگاه بانکی اقدام نمایید. (برای این روش داشتن رمز دوم الزامی می باشد.)

راه دوم) شما می توانید با یکی از شماره های 09905130065 و 09373706060 تماس گرفته و پس از انتخاب محصول هزینه ی آن را به شماره کارتی که به شما داده می شود واریز کنید.

شما می توانید با کلیک بر روی لگوی اینماد پایین صفحه و یا مراجعه به سایت اینماد و جستجوی دامنه ی سایت medicalbourse.ir نسبت به معتبر بودن سایت مدیکال بورس مطمئن شوید.

فروشگاه مدیکال بورس با تجربه ی موفق در فروش محصولات اینترنتی در خدمت هموطنان گرامی می باشد و شما می توانید با خاطری آسوده نسبت به خرید اجناس مورد نیاز خود اقدام نمایید.

در صورتی که از خرید و سفارش خود منصرف شوید می توانید با تماس با شماره تلفن 09373706060 نسبت به لغو سفارش خود اقدام نمایید.

در صورتی که سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد سفارش شما لغو می شود و تمام هزینه ی پرداخت شده به حساب شما واریز می شود.

در صورتی که ظرف مدت یک هفته کالای خریداری شده برگشت داده شود، در صورت نبود مشکل در کالا فروشگاه مدیکال بورس با کسر هزینه ی بسته بندی کالا هزینه ی پرداخت شده را به حساب خریدار واریز می کند.